Vende te lira pune

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: ECOIMPEX 04 Dhj 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Njoftim: për VEND të LIRË PUNE:

Pozita: - Agjent / Agjente të shitjes në lëmin e patundshmërive.
- ing.dipl. i Arkitekturës

Vendi: Prishtine - Komuna e Prishtinës.

Orari: i PLOTË.

Aftësitë e kërkuara:

1. Shkollimin i përfunduar.
2. Njohja e programeve përkatëse kompjuterike,
3. Aftësi të lartë të komunikimit dhe menaxhimit me situatat të vështira,
4. Të jeni banor i Komunës së Prishtinës,
5. Të jeni fleksibil, të gatshëm të punoni nën trysni, punë individuale, ekipore dhe jashtë orarit

E dëshirueshme përvoja e punës, njohja e gjuhës angleze, puna me kompjuter dhe patent vozitje.
Paga është e favorshme: paga fikse si dhe përqindje në realizimin tuaj.

CV-n dhe një kopje të letërnjoftimit tuaj dërgoni në e-mail: ecoimpex@hotmail.com ose në zyren tonë në Rr. Fehmi Agani 9/1-Prishtinë (Qendër).
Kandidatët që i plotësojnë kushtet do të njoftohen.
Pranohen vetëm ofertat serioze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim