Xhema dekor Punime me gurë

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Xhema Dekor 08 Krr 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Ne punojmë me siguri,shpejtësi dhe kualitet të lartë, Ne jemi ata që do ju bëjmë ëndrrat tuaja realitet...

Misioni ynë është ofrimi i vazhdueshëm shërbime të projektimeve konform standardeve evropiane.Ne ofrojm punime dhe produkte cilësore,të qëndrueshme,të përshtatshme,të sigurta dhe në kohen e duhur.

Synimin tonë do ta arrijmë duke u mbështetur në traditën dhe eksperiencën e punonjësve tanë, kreativitetin e tyre, avancimin e vazhdueshëm të mënyrës së punës dhe të teknologjisë,me synim të përmbushjes së kërkesave të klientëve tanë

Na vizitoni: http://xhemadekor.blogspot.com/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim