bejm ndertime shtepi mure etjee..

Kërkohet punë nga: nebi 23 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejm ndertime te shtepijav murev te ndryshme garazhdave etjee.. nr tel044495099
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim