dekorim

Kërkohet punë nga: gzim 20 Jan 07:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
firma jon ofron keto pune
dekorim me knauf te lokalev
suvatim. 0.70€ metra katror
moleraj 0.30€
fini. 0.40€
fasad e brendshme 0.60€
keramik. 2.60€
te interesuarin ne te lajmrohen ne tel
049148976
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim