fasada

Kërkohet punë nga: fidani 24 Jan 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
pranoj vetura kopenzim. punojm fasada glet knauf ngjyra mallter pllaka etj. tel 044-745-401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim