furra per pizza kamina grilla skara

Kërkohet punë nga: Fitim 17 Dhj 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm furra (per pizza) kamina modern dhe klasik dhe grilla (skara) per oborre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim