instalim uji,pllaka, elemente banjos..

Kërkohet punë nga: qendrim 01 Mar 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
instalimi ujit(sistem xhakomini dhe me pegull),kanalizimit, ngjitje pllakave, instalim elementeve ,tush kabin,vc,llababo etj ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim