kerkoi puntor

Kërkohet punë nga: Besnik 19 Sht 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkoi puntor te ndertimtaris si mjeshter dhe puntor te thjesht puntoret jen ne rrethin te prishtine ose duhet te jen me munsi banimi ne prishtin per banim pergjigjna vet.

me duhen nga 6 persona deri ne 10

PAGESA SIPAS MARRVESHJES NE FILLIM OSE SIPAS AFTESIVE TE PERSONAV OSE NE MBROMJE OSE NE JAV PA PROBLEM PER PAGESA MUND TE FILLOIN NGA NESER PUNEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim