kerkoj pun si elektro sanitar

Kërkohet punë nga: pun 02 Mar 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kerkoj pun si eloktro-sanitar ne ndenje kompani apo firm private,si instalime elektrike ,instalimin e ujit ,lidhjen e rrjrtit elektrik,montimin e gjitha mjeteve elektro-sanitare ndrrimin e tyre.elementeve te banjove ,te ngrohjeve kuzhinave etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim