kerkoj pun

Kërkohet punë nga: nezir 11 Mar 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejm kto shermbime mallter fasada knauf glet stirepor me nje pervoj 10 vjeqar ne gjermani e zvicerr nese doni tekeni nje shtepi te punuar me standarte evropiane me kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim