kerkoj pun

Kërkohet punë nga: nazmi 21 Pri 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkoj pune ne profesion moleri gleti etj.telefoni +37744462711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim