kerkoj

Kërkohet punë nga: sheti 22 Shk 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kerkoj pun jom mjeshter i rrymes elektrike i ujit izolime te ftoft te nxet fasada laminat murator etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim