kerkojm pun

Kërkohet punë nga: sheni 04 Dhj 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Mjesherr i rrymes elektrike ujit izolime fasad moler murator izolime te ftofta izolime te nxeta laminat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim