kompenzim

Kërkohet punë nga: dion 26 Dhj 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejm montimin e qeramikes,granitit, shkalleve,gur dekorues etj.bejme kompenzime edhe me vetura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim