kryejm sherbime me gur

Kërkohet punë nga: vllezrit berisha 11 Mar 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kryejm te gjitha llojet e gurit rrasave e shum sherbime tjera agjak.kamina.qeshme.funtana .zbukurime e shum sherbime tjera tek vllezrit berisha ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim