marr mobilje me kompenzime

Kërkohet punë nga: dion 22 Jan 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejm montimin e qeramikes,porcelanit dhe montimin e shkalleve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim