marr vetur me kompenzim

Kërkohet punë nga: dion 22 Jan 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejm montimin e qeramikes porcelanit granitit dhe montim te shkalleve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim