marr vetura me kompenzim me pun

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: dion dizajn 22 Jan 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
bejm montimin e gjitha llojeve te qeramikes,porcelanit,granitit dhe montimin e shkalleve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim