moleraj0.40€

Kërkohet punë nga: gzim 22 Jan 07:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kryem keto sherbime
suvatim 0.70€ metra katror
moleraj. 0.40€
fasad e brendsheme 0.60€
keramik. 2.60€
knauf
dekorim te lokalev me knauf sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim