ndertim

Kërkohet punë nga: bastri 31 Jan 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kryje keto pune. fasada zidimin e ballkonav, mallterisanje , renovim e apartamnetav te moqme te gjitha punet e ndertimit. te gjit te intersuarit mund te kontaktojn ne ket numer 044537567
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim