ndrrim

Kërkohet punë nga: dion 24 Dhj 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
marr telefona kompensim me pun me granit montim te shkalleve dhe te keramikes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim