ofroj keto pune

Kërkohet punë nga: firma diari 09 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kryej keto pune ndertimi renovim te apartamentav nxjerrje te strukturan ne banes murator ndertim e shtepijav gjithashtu punojm edh me fasada te gjith te intersuarit mund te kontaktojn ne ket umer telefoni 044537567
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim