ofrojm keto sherbime

Kërkohet punë nga: Ejupi 28 Shk 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
punojm /qeramik/knauf/glet/fasada brenda dhe jasht/renovime shtepish dhe banesa.sipas kerkesave tuaja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim