pun

Kërkohet punë nga: pacolli 02 Dhj 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkojm pun kryjm instalimin e rrymes elektrike ujit punojm me keramika fasad moler murator izolime te nxet te ftoft laminat etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim