puntor per ,knauf,fasad glet etc

Kërkohet punë nga: sead 05 Tet 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë

na nevoiten puntor qe e njofin punen mire me knauf ,fasad ,glet ,etc
jemi kompani serioze ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim