suvatus albi

Kërkohet punë nga: albi 13 Qer 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
kryejm keto pune

suvatim me dore dhe maqin
fasad
knauf
glet
ngjyrosje etj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim