urgjent kerkoje ekip te ndertimtareve per ndertim

Kërkohet punë nga: beni 15 Gsh 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
urgjent kerkoje ekip te punetorve per ndertim te disa objekteve,ndertime te vrazhda,ne prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim