Kerkoj kujdestare per femije

Kërkohet punë nga: n/a 02 Sht 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
kerkoj kujdestare qe do te perkujdeset per femije te moshes 5 dhe 3 vjeq .orari i punes do te jete nga e marta deri te premten koha 08-16 e vetem ne dy te shtuna te muajit punon prej 8 deri ne 12.paradite .kushtet e punes shume te volitshme dhe paga 100 euro.per me shume info kontakto 045538653 dhe 049224401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim