Kerkoje kujdesatre per femije

Kërkohet punë nga: Drena 05 Gsh 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
Kerkoje kujdestare per femijen 21 muajsh ,te jete e kujdesshme dhe e dashur me femije , perveq kujdesit rreth femijes nuk ka asnje obligim tjeter .044 245 760
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim