Kujdesi per femije

Kërkohet punë nga: Agime 16 Gsh 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
Kujdesem per femije ne Zvicer ose Gjermani. Pedagoge me 16vite pervoj pune dhe leje qendrimi ne Europ.
tel 0038269784161-viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim