Kujdestare per femije

Kërkohet punë nga: kujdesi per femije 30 Gsh 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
Kerkojme nje kujdestare per femije.

Femijet tani fillojne shkollen ne kl e pare dhe duhet te kujdeset per ti derguar dhe marrur nga shkolla.

Jane 2 femije binjak, te moshes 6 vjec, djale e vajze.

Shkolla eshte 10 metra nga banesa large.

Preferohet te jete me pervoje ne kujdesin ndaj femijeve.

Orari nga 7:30-16:30 ose munde te jete me i shkurte, varesisht nga mareveshja.

Presim telefonate serioze.

Cmimi per orar te plote max.150 euro.audi mercedes fiat kujdestare per femije shtepia banesa qira lokale opel corsa peugeot 307 1.9 2.0 tdi hdi gti cdti dritare llaminat objekte telefona samsung iphone smartphone llaptop kujdesi shtepiake a4 a6 a8 a1 a2 a3 afariste 407 volvo polo golf parket dyer mermer tv internet market orendi mobile invertar interier makina bujqesi veshembathje garderobe dyqane shitore tepiha dado perkujdesje transport mesim shkolla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim