Kujdestare te femijeve

Kërkohet punë nga: sihana salihu 24 Gsh 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
Ofrojm pune per nje kujdestare te femijeve me orare te plote .
Femijet jane te moshes 9 dhe 6 vite , dhe perkujdesja e tyre ka te beje me pergaditjen rreth shkolles dhe per punet shtepiake .
Perparesi kan personet qe kane te kaluar ne kete profesion .
Cmimi 180 euro .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim