Kujdestare

Kërkohet punë nga: Kujdestare 12 Nën 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
Jam 36 vjeqare dhe kerkoj pune si kujdestare për fëmij rajoni Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim