Ofrojme pune per edukatore

Kërkohet punë nga: mmm 25 Gsh 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
Ofrojme pune per edukatore ne Kopsht te femijeve.Duhet te kene kualifikimin perkates dhe pervoje pune ne kopshte femijesh.Gjendemi ne Prishtine lagjia Kalabria e Re.Numri kontaktues:044207474
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim