Ofrojme pune per edukatore

Kërkohet punë nga: mmmm 03 Sht 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
Ofrojme pune per edukatore ne Kopshtin e femijeve "ERA".Duhet te kete kualifikim perkates dhe te kete pervoje pune.Gjendemi ne Prishtine lagjia Kalabria e Re.Numri kontaktues:044207474
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim