kerkoj pune si dado e femijeve

Kërkohet punë nga: shaha 08 Gsh 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
kam pervoje te gjate pune si dado si dhe kam punuar edhe ne kopsht te femijeve kerkoj te punoj ne ndonje familje serioze jam nene e 4 femijeve si dhe jam edhe gjyshe keshtu qe sa i erket pervojes me femijet kam mjaft per me shume info mund te me kontaktoni 044440072
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim