ofroj pune per kujdestare per femije

Kërkohet punë nga: n/a 08 Jan 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Përkujdesje për fëmijë
kerkoj kujdestare qe do te kujdeset per femije te moshes 5 dhe 3 vjeq me orar te punes nga ora 8-16 nga e marta deri te premten ,kurse do te punoje nje ose eventualisht dy te shtune ne muaj nga ora 8-12.Ne kete pune perfshihet vetem kujdesi ndaj femijeve e jo punet e shtepise dhe asnje obligim tjeter.Kandidatja duhet te jete e sjellshme dhe e pergjegjshme ndaj femijeve dhe korekte ne orarin e punes..Pagesa 100 euro .Per me shume info kontakto ne 049224401,ose 045538653
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim