kerkoj pune

Kërkohet punë nga: artoni 18 Jan 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë jashtë vendit
kerkoj qfar do lloi pune kam njohuri te xhuhes xhermane dhe kam shkollen e mesme te perfunduar jo pun per call center po qfar do lloi teter pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim