Call center

Kërkohet punë nga: Pajtimi 04 Sht 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
call center Blej termine per sigurime shendetsore te zvicres pro termin 40 euro me statgeffunden termin offerta vetem per femra dhe ato qe din gjuhen gjermane.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim