Clicker (Klikues reklamash)

Kërkohet punë nga: Agon 14 Dhj 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Pasi ne internet e gjitha ka te beje me reklama dhe klikimet e tyre tanime ka faqe qe paguan per klikimet tuaja.

Clixsense - 0.05 cent ne dite
Adfiver - 0.05 cent ne dite

Ju duket nje shume e vogel ? Ketu nuk eshte qeshtja e fitimit.

Fitimi mund te arrihet nga te referuarit qe referoni ju ose merrni me qira ne faqe (direct or rented referrals)

Per qdo klikim te njerit prej tyre ju fitoni 0.05 (gjysme centi ne dite)

Pra : Si te fitoni para ?

1.Regjistrohuni ne linkun e meposhtem :

http://www.adfiver.com/?r=etritq

2. Shkoni tek "View Advertisements" dhe klikoni ato nje nga nje dhe pritni deri sa te shfaqet "Advertisement validated , you earned x.xx$"

3. Qdo dite fitoni nga 5 cent , kur arrini shumen prej 0.60 cent atehere merrni me qira 3 referala qe te keni fitim edhe prej klikimeve te tyre.

4. Hapni nje llogari ne aksesoret e pagesave si : Paypal , Payza , Neteller etj...

5. Kur te arrini shumen prej 3$ mund te depozitoni ato para ne llogarine tuaj ne Paypal , Payza , Neteller etj.


Ju duket humbje kohe ? T'jau tregoj gjendjen time :

Per momentin kam 682 te referuar dhe prej secilit marr nga gjysme centi per klikim (maksimumi i klikimeve ne dite eshte 6)

Nese llogaris me mesatare prej 4 klikimeve atehere une fitoj:

682 * 0.02$ = 13.64$ ( 13.64 Dollare ne dite )

Nese e llogaritni ne muaj :

13.64 * 30 = 409.2$ (410 Dollare ne muaj)

Numri i te referuarve mund te rritet vazhdimisht dhe keni mundesi te mira te fitimit .

Per qdo pyetje me shenoni ne e-mailin
:etritq@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim