FASADA TË BRENDËSHME DHE TË JASHTME STIROPOR, GLET

Kërkohet punë nga: N.N.P "ALFREDI" 23 Tet 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
FASADA TË BRENDËSHME DHE TË JASHTME STIROPOR, GLET, NGJYROSJE, NDËRTIM, KERAMIK, UJË , ETJ....


- Për cilsi ju garantojmë...!!!


Viber +37745476062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim