Hoffman 123

Kërkohet punë nga: Qendrimi 13 Tet 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Call center Blej termine per sigurimet shendetsore te zvicres pro stattgeffunden termin 55 euro terminet mund te jene ne gjuhe gjermane anlgeze dhe greke.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim