KERKOJ MONTERA PER DYER DRURIT DHE BINDUME

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: QENDRA-1 12 Jan 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
kerkoj puntor per montim te dyer te drurit dhe blindume
paga me cop deres info 044 777 843 pres thirrjet serjoze flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim