Kerkoj Pun

Kërkohet punë nga: Edison 16 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Jom nje puntor i thjesht kerkoj pun punoj qfardo Pune fizike Ma heret kom Punuar Ne shum firma Po tash jom Pa pun Kush ka nevoj per Nje puntor Te Mir dhe te Shpejt Kontaktomni ne nr tim 049462991 ose Ne viber +38649462991 ju Mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim