Kerkojm Puntorë/e

Kërkohet punë nga: Faton 31 Jan 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Mirmrama kompania jone ka nevoj per disa puntor stabil dhe te fokusuar ne punen tone , nese jeni te interesuar te [punoni atehere urdheroni , puna osht me kompjuter prej shtepis tuaj .
Se pari hyni ne kete link http://www.adfiver.com/?rh=YXppemF2ZHVsbGFodQ
pastaj shkoni Register pra duhet te regjistroheni dhe duhet vetem te i klikoni reklamat qe ju vijne pra reklamat shkojn ne '' View Advertisements '' pastaj ju shfaqen tabelat qe duhet te i klikoni i klikoni nje nga nje kur te klikoni e shihhni qe mbushetr nje vijj e pritni deri sa te mbushet dhe kshtu vazhdoni ren me ren .
Muaji eshte 300 euro na shkruani ne email nese e keni te paqarte akosovo42@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim