Kerkojm puntore dhe puntor

Kërkohet punë nga: Per Ju 02 Shk 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Firma jone kerkon puntor/e per pune nga shtepia juaj , qdo mund i juaji do te paguhet vetem se te keni besim tek vetja juaj .
Nuk eshte me rendesi nese keni shkollim apo jo krejt qa duhet me bo osht te merrni copy kete link http://www.adfiver.com/?rh=YXppemF2ZHVsbGFodQ dhe te regjistroheni pastaj te i klikoni reklamat qe ju vijn tek view advertisement per qdo gje qe se keni te qaart na shkruani ne email akosovo42@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim