Kryejm keto pun

Kërkohet punë nga: ibrahim 15 Krr 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
kryejm keto pune :
1.fasada te ndryshme
2.mallter
3.glet
4.polikollor
5.knauf
6.nivelizime
7.pllaka te ndryshme bejm dhe renovime te banesa , shtepija
etj.
provoj pune shum vjeqare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim