Ofrohet pune

Kërkohet punë nga: Per ju 30 Jan 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Ofroj ndihme per te gjithe pa marr parasysh nacionaliteti .
Nese jeni i pa pune ne mund ta zgjidhim kete problem vetem te keni shume besim tek ne .
Nuk keni nevoj qe te dilni jasht shtepie e te udhtoni me autubus apo me vetur por vetem nga shtepia mund te ju punsojm , nuk duhet qe te keni shkolle te lart sepse eshte nje pune aq e lehte dhe paguhet mire .

Se pari hyni ne kete link http://www.adfiver.com/?rh=YXppemF2ZHVsbGFodQ
pastaj shkoni Register pra duhet te regjistroheni dhe duhet vetem te i klikoni reklamat qe ju vijne pra reklamat shkojn ne '' View Advertisements '' pastaj ju shfaqen tabelat qe duhet te i klikoni i klikoni nje nga nje kur te klikoni e shihhni qe mbushetr nje vijj e pritni deri sa te mbushet dhe kshtu vazhdoni ren me ren .
Muaji eshte 300 euro na shkruani ne email nese e keni te paqarte akosovo42@gmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim