PUNE NGA SHTEPIA

Kërkohet punë nga: mili 07 Shk 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija
Pershendetje.Puna qe ofrohet ketu eshte shume e lehte.Thjesht duhet ti klikoni reklamat ,dhe keshtu beni para.Gjeja e pare qe duhet te beni eshte te regjistroheni , pasi qe regjistroheni duhet te klikoni 'View advertisement' dhe paraqiten disa kutija me ngjyra , i klikoni te gjitha me rend . Sa me shum reklama klikoni beni me shume para.Ja dhe linku ku duhet te regjistroheni http://www.adfiver.com/?rh=bHVtaQ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim