PUNE NGA SHTEPIA

Kërkohet punë nga: mul 25 Shk 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Punë nga shtepija

Pershendetje.Puna qe ofrohet ketu eshte shume e lehte.Thjesht duhet ti klikoni reklamat nga telefoni apo kompjuteri juaj.Gjeja e pare qe duhet te beni eshte te regjistroheni dhe keshtu krijoni llogarin tuaj ,pasi qe regjistroheni duhet te klikoni 'View advertisement' dhe paraqiten reklamat. Nje reklame e klikuar ju paguan 1 cent. Reklamat duhet te klikohen cdo dite.Sa me shum reklama klikoni beni me shume para.Ketu mund te shihni nje video se si duhet regjistruar dhe hapur reklamat https://m.youtube.com/watch?v=3kyJkx39HmY.Per cdo paqartesi shkruani ne email.Ja dhe linku ku mund te regjistroheni http://www.adfiver.com/?rh=bHVtaQ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim